Konut Perdeleri

Konut Perdeleri

Perde evlerin süsüdür. Bir evin güzel görünmesini sağlayan en önemli unsur, perdenin şık ve kaliteli olmasıyla alakalıdır. Konut perdeleri seçilirken, öncelik ütü gerektirmeyen, pratik takılan perdelerdir. Evin dizaynına uygun, hoş görünüşlü bir ev, ona uygun perde ile daha bir şıklık kazanır.

İyi bir ev dekorasyonu, perde ile bütünlük kazanmaktadır. Konut perdeleri seçilirken, evin her bir odası için farklı tarzlarda seçilmesi çok önemlidir. Salon, yatak odası, çocuk odası, oturma odası ve mutfağın perdeleri birbirinden farklı çeşit ve tarzda olmalıdır. Loca Dizayn olarak çalışma arkadaşlarımız ile evlerinizi ideal görüntüsüne kavuşturmak üzere perde tasarımları yapmaktayız. Ürünlerimizi yaşam alanlarınızdaki eşyalarınıza uygun olarak seçebilirsiniz.

Konut Perdeleri Çeşitleri Nelerdir?

Loca Dizayn olarak konutlarda kullanılabilecek pek çok farklı model perde tasarımı yapmaktayız. Konutlarda kullanılabilecek perde modellerini şu şekilde sıralayabiliriz:

Stor perdeler; tıplı kruvaze perdeler gibi stor perdeler de en fazla tercih edilen modellerdendir. Özellikle tül altında kullanılan bu perdelerin en fazla kullanılan modeli üç kanatlı camlar için tek orta ayaklı olanlarıdır. Konut perdeleri arasında en çok kullanılan modeller arasında bu perdeler bulunmaktadır.

Zebra Perde; küçük alanların daha büyük görünmesini sağlayan pedelerdir. Özellikle mutfak, çocuk odası gibi alanlarda tercih edilmektedir. Tül yerine kullanılabilen zebra perdenin temizlenmesi de kolaydır.

Jaluzi perde; kullanımı basit olan bu perde, istenilen şekilde ayarlanabilmektedir.

Plise perde; son zamanlarda bir çok evde bulunan kapalı balkon sistemi, camlara perde kullanılması gerekliliği getirmiştir. Plise perde balkon camları için kullanılan toplanabilen perdelerdir. Konut perdeleri arasında bu modellere çokça rastlayabilirsiniz.

Klasik güneşlik; güneşin içeri girmesini önleyen ve beyaz perde olarak da adlandırılan bir güneşliktir. Kornişe takılarak kullanılmaktadır.

Fon Perdeler; genel olarak tül yanında dekorasyon tamamlayıcısı olarak kullanılan görsel güzellik katan perdelerdir.

 

Konut Perdeleri Alınırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bir evin şıklığını tamamlayan en önemli aksesuar perdelerdir. Perde alınırken, evin diğer eşyalarıyla uyumu son derece önemlidir. Klasik döşenmiş bir salona spor perde yapılamayacağı gibi, tam tersi durumda da kadife bir perde kullanılamaz.

Salon ile çocuk odası perdeleri farklı tarzlarda olmalıdır. Bunun haricinde renk uyumuna dikkat edilmelidir. Bir perdenin ütü istememesi ve yıkansa da kırışmaması çok önemlidir. Her daim şık ve kaliteli duran perde, eve ayrı bir hava kattığı gibi, evin sahibine de kolaylık sağlar.

Loca Dizayn olarak, konut perdeleri konusunda iddialıyız. Her mekana uygun tarz, çeşit ve renkte perdeleri firmamızda kolayca bulmanız mümkündür.

Loca Dizayn olarak sizlere sunduğumuz stor perdelerde kullanacağınız mekana ve eşyalara uyumu sağlayacak tasarımlara yer vermekteyiz.

Loca Dizayn olarak sizlere sunduğumuz kaliteli ve şık düet perde ürünleri arasından zevkinize uygun modelleri seçebilirsiniz.

Zebra perde modelleri daha çok mutfakta kullanılsa da aslında tüm camlar için uygun olup her yerde kullanılabilir durumdadır.

Image

Loca Dizayn olarak perdelerin dekorasyondaki yerini biliyor ve her zevke uyacak çeşit çeşit tül perdeler üretmeye devam ediyoruz.

Loca Dizayn olarak amacımız kolay takılıp çıkarılabilen rustik perdeleri hanımların gözdesi yapmaktadır.

Fon perdeler yaşam alanlarınıza hem renk katacak hem de modern bir görünüme kavuşmasına yardım edecektir.