Otel Perdeleri

Otel Perdeleri

Otel perdeleri, otel odalarında kullanılan özel tasarım perdelerdir. Bu perdeler, genellikle odaların pencerelerinin önüne konur ve gün içinde güneş ışınlarını azaltarak odaların ısısını düşürür. Ayrıca, otel perdeleri, insanların rahat bir ortamda uyumalarını sağlar.

Otel perdeleri, genellikle polyester veya kumaş malzemelerinden üretilir. Bu malzemelerin seçimi, perdenin ne kadar hafif ve esnek olacağını belirler. Ayrıca, bu malzemelerin kalitesi de perdenin ne kadar dayanıklı olacağını belirler. Otel perdeleri, genellikle tüm pencereyi kaplar ve açılıp kapatılabilir. Bu sayede, gün içinde insanların rahat bir ortamda bulunmalarını sağlar.

Otel perdeleri, genellikle hava koşullarına dayanıklıdır. Bu sayede, sıcak ve soğuk havalarda da kullanılabilir. Ayrıca, otel perdeleri, değişik renklerde satılmaktadır. Bu sayede, otel odalarının iç dekorasyonuna uyum sağlar.

Otel perdeleri, genellikle otel odalarında kullanılırken, diğer yerlerde de kullanılabilir. Özellikle işyerlerinde ve evlerde de kullanılan otel perdeleri, insanların rahat bir ortamda bulunmalarını sağlar.

Sonuç olarak, otel perdeleri, otel odaları için tasarım edilmiş özel perdelerdir. Bu perdeler, gün içinde güneş ışınlarını azaltarak odaların ısısını düşürür ve insanların rahat bir ortamda uyumalarını sağlar. Ayrıca, otel perdeleri, hava koşullarına dayanıklıdır ve değişik renklerde satılmaktadır.

Otel Perdeleri Seçimi

Tatil ya da seyahat amaçlı geçici konaklamalarda kullanılan otellerin hem temiz hem de kaliteli eşyalarla döşenmiş olması, ona olan rağbetin artmasına ve müşteri artışına nedendir. Özellikle ortamın ferah görünmesine en büyük katkısı olan otel perdeleri seçilirken dikkat edilmesi gereken unsurlar vardır.

Genellikle otel odalarında müşteri mahremiyeti açısından kalın ve koyu renk perdeler tercih edilir. Oysa, bu tarz perdeler, ağır ve kaliteli dursa da, içeriğinde kullanılan boyalar kalitesiz ise, zamana renklerinde solma ve yer yer ağarmalar görülebilmektedir.

Ayrıca, otel odasının tasarımını tamamlayan en önemli parçalardan biri olan otel perdeleri devamlı yıkandığı için, kullanılacak perdenin kaliteli olması çok önemlidir.

Bu nedenle otel perdeleri seçerken, bu hususlara çok dikkat edilmeli ve kaliteli kumaştan perde seçimi yapılmalıdır.

Otel Perdelerinde Kolaylık - Rustik Perde 

Halka ile takılan perde olarak tanımlanabilen rustik perde, otel perdeleri olarak en fazla tercih edilen perde türüdür. Rustik borusu kullanılarak, halka yardımıyla tül ve perdeler korniş gerektirmeden takılabilir.

Ortama hem spor, hem de şık bir hava katan rustik perde, kolaylık yönünden de tercih sebebidir. Biz Loca Dizayn olarak, otel odalarında kullanılan rustik perde modelleri ile de iddialıyız.

Otel Perdeleri Seçilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Otellerde kullanılan perdelerin kaliteli olmasının yanısıra, odel odasının konseptine de uygun olması gerekmektedir. Otel odası suit oda ise, ona uygun kadife ve ağır kumaştan yapılmış kalın perdeler hoş duracaktır.

Daha uygun fiyatda olan ve sade döşeli bir odada renkli ve rustik perdeler ortamı daha sade ve şık gösterecektir. Böylece odanın görüntüsü tamamlanacak ve bu da otel konuklarına görsel şölen sunup, memnun edecektir.

Müşteri memnuniyeti, otel sahiplerini de memnun edecektir. Bunun için yapılacak şey Loca Dizayn  ile irtibata geçip, otel konseptine uygun perde kumaşlarını bizlerin de önerisi ile seçip, kullanmaktır.

Otel perdesi Olarak Yanmaz Perde

Her ne kadar kapalı ortamda sigara içmek yasak olsa da, otel balkonlarında sigara içerken, ateşin perdeye sıçrama olasılığı vardır. Bu nedenle otel perdeleri seçilirken yanmaz perde kullanılmasına özellikle dikkat edilmesi gerekir.

Yanmaz perde; güveni ön planda tutan otel sahipleri için önerilen bir perdedir. Loca Dizayn olarak, tüm bu hususları gözönüne alıp, yanmaz, şık ve kaliteli otel perdelerinin en kolay bulunabilecek firma olduğumuz ortadadır.

 

LOCA DİZAYN

LOCA DİZAYN

Loca Dizayn olarak 20 yıla yakındır tasarımlarımızla sizlerin hizmetindeyiz...

Loca Dizayn olarak aksesuar, perdelik ve döşemelik kumaş, dar dokuma alanlarında dünya çapında kaliteli ürünler ortaya koymaktayız. Firmamız Türkiye ve çevre ülkelerde çeşitli ürünlerini pazarlamaktadır. Loca Dizayn olarak bir evde bulunması gereken tüm güzellikleri ve tasarımları tamamlamak üzere sizlerin hizmetinde bulunuyoruz. Evlerin ve çalışma ortamlarının tamamlanmasında perdelerin ve mobilyaların yeri oldukça önemlidir. Bu sebeple firmamız sizin yaşam alanlarınızı sizden önce düşünerek tasarlamakta ve sizin zevkinize uygun seçenekler haline getirmektedir.

Neden Loca Dizayn ?

Bizi tercih etmeniz için birçok sebebimiz var ...

%100 Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli verdiğimiz hizmetlerimizde %100 memnuniyet odaklı olmak yegane amacımız. Yaşam alanınızda değişiklik yapmak veya iş ortamınızda tam bir çalışma ortamı hazırlamak istiyorsanız işte Loca Dizayn ürünleri sizleri bekliyor.

20 Yıllık Tecrübe

İnsanın bulunduğu her yerde sıcaklığın yakalanması ve yaşam alanlarınızın modern görünüme bürünmesi adına Loca Dizayn olarak 20 yılı yakındır tasarımlarımızla sizlerin hizmetindeyiz.

Yüzlerce Seçenek

Loca Dizayn olarak otel, ofis, konut gibi farklı yaşam alanlarına uygun perdeler tasarlamaktayız. Bu alanlarda kullanıma uygun perdeler hazırlayarak sizlerin beğenisine sunmaktayız. Bunun yanında pek çok perde modelini de seçeneklerimiz arasında bulup sat

Dünya Standartlarında Kalite

Loca Dizayn olarak aksesuar, perdelik ve döşemelik kumaş, dar dokuma alanlarında dünya çapında kaliteli ürünler ortaya koymaktayız.

Loca Dizayn olarak sizlere sunduğumuz stor perdelerde kullanacağınız mekana ve eşyalara uyumu sağlayacak tasarımlara yer vermekteyiz.

Loca Dizayn olarak sizlere sunduğumuz kaliteli ve şık düet perde ürünleri arasından zevkinize uygun modelleri seçebilirsiniz.

Zebra perde modelleri daha çok mutfakta kullanılsa da aslında tüm camlar için uygun olup her yerde kullanılabilir durumdadır.

Image

Loca Dizayn olarak perdelerin dekorasyondaki yerini biliyor ve her zevke uyacak çeşit çeşit tül perdeler üretmeye devam ediyoruz.

Loca Dizayn olarak amacımız kolay takılıp çıkarılabilen rustik perdeleri hanımların gözdesi yapmaktadır.

Fon perdeler yaşam alanlarınıza hem renk katacak hem de modern bir görünüme kavuşmasına yardım edecektir.