• Slidebg
  • Slidebg
    Loca Dizayn olarak perdelerin dekorasyondaki yerini çok iyi biliyoruz.

Yaşam alanlarınıza modern bir görünüm kazandırmak için buradayız...

HİZMETLERİMİZ

Loca Dizayn olarak aksesuar, perde ve döşemelik kumaş, dar dokuma alanlarında dünya çapında kaliteli ürünler ortaya koymaktayız. Firmamız Türkiye ve çevre ülkelerde çeşitli ürünlerini pazarlamaktadır.

Otel Perdeleri

Otel perdeleri, otel odalarında kullanılan özel tasarım perdelerdir. Bu perdeler, genellikle odaların pencerelerinin önüne konur ve gün içinde güneş ışınlarını azaltarak odaların ısısını düşürür. Ayrıca, otel perdeleri, insanların rahat bir ortamda uyumalarını sağlar.

Otel perdeleri, genellikle polyester veya kumaş malzemelerinden üretilir. Bu malzemelerin seçimi, perdenin ne kadar hafif ve esnek olacağını belirler. Ayrıca, bu malzemelerin kalitesi de perdenin ne kadar dayanıklı olacağını belirler. Otel perdeleri, genellikle tüm pencereyi kaplar ve ...

Ofis Çalışma Alanları

Ofislerde çalışma alanları ne kadar düzenli ve gereksiz objelerden arınmış olursa motivasyon ve çalışma verimi o kadar yüksek olmaktadır. Çalışanlardan alınan yüksek verimin doğrudan şirketi etkilediği asla göz ardı edilmemelidir. Ofislerde özellikle dışarı ile bağlantının kesilmesi, sıcak havalarda önlem alınması konusunda perdeler kesinlikle tercih edilmelidir. Ofis perdeleri kullanarak yine çalışanlarınızın adaptasyonunu artırmanız mümkündür.

 Perde konusunda iddialı ve uzun yıllardır ...

Konut Perdeleri

Perde evlerin süsüdür. Bir evin güzel görünmesini sağlayan en önemli unsur, perdenin şık ve kaliteli olmasıyla alakalıdır. Konut perdeleri seçilirken, öncelik ütü gerektirmeyen, pratik takılan perdelerdir. Evin dizaynına uygun, hoş görünüşlü bir ev, ona uygun perde ile daha bir şıklık kazanır.

İyi bir ev dekorasyonu, perde ile bütünlük kazanmaktadır. Konut perdeleri seçilirken, evin her bir odası için farklı tarzlarda seçilmesi çok önemlidir. Salon, yatak ...

Rustik Perde

Rustik perde modellerinin seçiminde topuz ve diğer aksesuarların seçimi de önemli bir unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Zira topuz ve diğer aksesuarlarla uyumlu bir perdenin seçilmiş olması; şık görünüme sahip bir yaşam alanının da ortaya çıkmasını mümkün kılacaktır.

Tül Perde

Her zevke ve bütçeye uygun yüzlerce çeşidin bulunabileceği firmamızda, seçenek sıkıntısı çekmeyeceksiniz. Burada aranan modelde perdeyi bulmak çok kolaydır. Tül perde modellerini odanın farklı bir görünüşe kavuşmasında kullanmak da mümkündür.

Zebra Perde

Odaları ferah ve aydınlık gösterme özelliğine da sahip olan perdeler, doğru seçim yapılmadığında tam tersi bir izlenim de bırakabilir. Farklı perde türleri içinde seçilen modelin mekanın neresinde kullanılacağı da önem kazanır.

LOCA DİZAYN

LOCA DİZAYN

Loca Dizayn olarak 20 yıla yakındır tasarımlarımızla sizlerin hizmetindeyiz...

Loca Dizayn olarak aksesuar, perdelik ve döşemelik kumaş, dar dokuma alanlarında dünya çapında kaliteli ürünler ortaya koymaktayız. Firmamız Türkiye ve çevre ülkelerde çeşitli ürünlerini pazarlamaktadır. Loca Dizayn olarak bir evde bulunması gereken tüm güzellikleri ve tasarımları tamamlamak üzere sizlerin hizmetinde bulunuyoruz. Evlerin ve çalışma ortamlarının tamamlanmasında perdelerin ve mobilyaların yeri oldukça önemlidir. Bu sebeple firmamız sizin yaşam alanlarınızı sizden önce düşünerek tasarlamakta ve sizin zevkinize uygun seçenekler haline getirmektedir.

KUMAŞ KARTELAMIZ

Daha fazlası için sizi mağazamıza bekliyoruz

Neden Loca Dizayn ?

Bizi tercih etmeniz için birçok sebebimiz var ...

%100 Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli verdiğimiz hizmetlerimizde %100 memnuniyet odaklı olmak yegane amacımız. Yaşam alanınızda değişiklik yapmak veya iş ortamınızda tam bir çalışma ortamı hazırlamak istiyorsanız işte Loca Dizayn ürünleri sizleri bekliyor.

20 Yıllık Tecrübe

İnsanın bulunduğu her yerde sıcaklığın yakalanması ve yaşam alanlarınızın modern görünüme bürünmesi adına Loca Dizayn olarak 20 yılı yakındır tasarımlarımızla sizlerin hizmetindeyiz.

Yüzlerce Seçenek

Loca Dizayn olarak otel, ofis, konut gibi farklı yaşam alanlarına uygun perdeler tasarlamaktayız. Bu alanlarda kullanıma uygun perdeler hazırlayarak sizlerin beğenisine sunmaktayız. Bunun yanında pek çok perde modelini de seçeneklerimiz arasında bulup sat

Dünya Standartlarında Kalite

Loca Dizayn olarak aksesuar, perdelik ve döşemelik kumaş, dar dokuma alanlarında dünya çapında kaliteli ürünler ortaya koymaktayız.

Loca Dizayn olarak sizlere sunduğumuz stor perdelerde kullanacağınız mekana ve eşyalara uyumu sağlayacak tasarımlara yer vermekteyiz.

Loca Dizayn olarak sizlere sunduğumuz kaliteli ve şık düet perde ürünleri arasından zevkinize uygun modelleri seçebilirsiniz.

Zebra perde modelleri daha çok mutfakta kullanılsa da aslında tüm camlar için uygun olup her yerde kullanılabilir durumdadır.

Image

Loca Dizayn olarak perdelerin dekorasyondaki yerini biliyor ve her zevke uyacak çeşit çeşit tül perdeler üretmeye devam ediyoruz.

Loca Dizayn olarak amacımız kolay takılıp çıkarılabilen rustik perdeleri hanımların gözdesi yapmaktadır.

Fon perdeler yaşam alanlarınıza hem renk katacak hem de modern bir görünüme kavuşmasına yardım edecektir.