Zebra Perde

Ev Aksesuarlarında Zebra Perdeler

Bir evin en işlevsel aksesuarlarının başında perdeler gelmektedir. Güneş ışığından koruyan ve dışarıdan bakıldığında içerisinin görünmesini engelleyen perdeler, aynı zamanda farklı modelleriyle tasarımı da zenginleştirir. Farklı perde türleri bulunmaktadır: Kumaş perde, tül perde ve zebra perde modelleri bunlardan bazılarıdır. Mekanik perdelerin içerisinde yer alan zebra perdelere gelen talepler doğrultusunda pek çok farklı ve güzel modeli üretiyoruz.

Mekanik perdeler kolay kullanımı kadar farklı tarzı ile de dikkat çekicidir. Ancak bu perdelerin tercihinde dikkat edilmesi gereken birtakım hususlar bulunur. Kendi zevkinize uygun perdeleri bulmak için bizimle görüşebilir, uzman fikri alabilirsiniz. Müşterilerimizle en iyi şekilde ilgileniyoruz. Zevk ve ihtiyaçlarına cevap bulacakları yüzlerce farklı modeli onlara sunuyoruz.

Zebra Perdelerin Kullanım Alanları

Odaları ferah ve aydınlık gösterme özelliğine da sahip olan perdeler, doğru seçim yapılmadığında tam tersi bir izlenim de bırakabilir. Farklı perde türleri içinde seçilen modelin mekanın neresinde kullanılacağı da önem kazanır. Zebra perde modelleri daha çok mutfakta kullanılsa da aslında tüm camlar için uygun olup her yerde kullanılabilir durumdadır.

Yaygınlaşmasıyla kendine bir kitle oluşturan bu perdelerin farklı renk, ebat ve desenlerini müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Kullanım yeri olarak genellikle görselliğini ortaya çıkarmasını ve işlevini daha iyi yerine getirmesi nedeniyle dar ve uzun camlar tercih edilir. Geniş camlarda kullanımı daha az olsa da estetik olarak beğenilmesiyle bu değişmeye başlamaktadır. Bir tablo görüntüsü veren perde çeşitlerimizle mekanın havasını değiştirecek birçok model satıyoruz.

Zebra Perdelerin Maliyetleri

Zebra perdelerin sistemi çift katlı olup hem güneşlik hem tül işlevini yerine getirmektedir. Küçük alanlarda görüntüyü düzenli tutmaya yardımcı olur. Ayrıca temizliğinin de basit olması bu perdeleri bir adım daha öne çıkarıyor. Kullanılan mekanın tasarımına göre şık gösterişli modeller tercih edilebileceği gibi spor çeşitler de kullanılabilir. Baskılı baskısız seçenekleriyle de ilgililerine yeni deneyimler yaşatıyoruz.

Yaygınlaşmasına paralel olarak zebra perde fiyatlarında hatırı sayılır bir düşüş yaşanmıştır. Teknolojinin gelişerek yatırımları arttırması ve maliyetlerin azalması fiyatlardaki bu etkide önemlidir. Loca Dizayn olarak en kaliteli perdeleri en iyi fiyatlarla müşterilerimizle buluşturuyoruz. Geniş ürün yelpazemiz ve güler yüzlü çalışanlarımızla en iyi hizmeti veriyoruz.

LOCA DİZAYN

LOCA DİZAYN

Loca Dizayn olarak 20 yıla yakındır tasarımlarımızla sizlerin hizmetindeyiz...

Loca Dizayn olarak aksesuar, perdelik ve döşemelik kumaş, dar dokuma alanlarında dünya çapında kaliteli ürünler ortaya koymaktayız. Firmamız Türkiye ve çevre ülkelerde çeşitli ürünlerini pazarlamaktadır. Loca Dizayn olarak bir evde bulunması gereken tüm güzellikleri ve tasarımları tamamlamak üzere sizlerin hizmetinde bulunuyoruz. Evlerin ve çalışma ortamlarının tamamlanmasında perdelerin ve mobilyaların yeri oldukça önemlidir. Bu sebeple firmamız sizin yaşam alanlarınızı sizden önce düşünerek tasarlamakta ve sizin zevkinize uygun seçenekler haline getirmektedir.

Neden Loca Dizayn ?

Bizi tercih etmeniz için birçok sebebimiz var ...

%100 Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli verdiğimiz hizmetlerimizde %100 memnuniyet odaklı olmak yegane amacımız. Yaşam alanınızda değişiklik yapmak veya iş ortamınızda tam bir çalışma ortamı hazırlamak istiyorsanız işte Loca Dizayn ürünleri sizleri bekliyor.

20 Yıllık Tecrübe

İnsanın bulunduğu her yerde sıcaklığın yakalanması ve yaşam alanlarınızın modern görünüme bürünmesi adına Loca Dizayn olarak 20 yılı yakındır tasarımlarımızla sizlerin hizmetindeyiz.

Yüzlerce Seçenek

Loca Dizayn olarak otel, ofis, konut gibi farklı yaşam alanlarına uygun perdeler tasarlamaktayız. Bu alanlarda kullanıma uygun perdeler hazırlayarak sizlerin beğenisine sunmaktayız. Bunun yanında pek çok perde modelini de seçeneklerimiz arasında bulup sat

Dünya Standartlarında Kalite

Loca Dizayn olarak aksesuar, perdelik ve döşemelik kumaş, dar dokuma alanlarında dünya çapında kaliteli ürünler ortaya koymaktayız.

Loca Dizayn olarak sizlere sunduğumuz stor perdelerde kullanacağınız mekana ve eşyalara uyumu sağlayacak tasarımlara yer vermekteyiz.

Loca Dizayn olarak sizlere sunduğumuz kaliteli ve şık düet perde ürünleri arasından zevkinize uygun modelleri seçebilirsiniz.

Zebra perde modelleri daha çok mutfakta kullanılsa da aslında tüm camlar için uygun olup her yerde kullanılabilir durumdadır.

Image

Loca Dizayn olarak perdelerin dekorasyondaki yerini biliyor ve her zevke uyacak çeşit çeşit tül perdeler üretmeye devam ediyoruz.

Loca Dizayn olarak amacımız kolay takılıp çıkarılabilen rustik perdeleri hanımların gözdesi yapmaktadır.

Fon perdeler yaşam alanlarınıza hem renk katacak hem de modern bir görünüme kavuşmasına yardım edecektir.