Çatı ve Tavan Perdesi

Çatı Ve Tavan Perdesinde Tek Adres

Farklı uygulama alanlarında kullanılan çatı ve tavan perdesi sitemleri çok farklı seçeneklere sahiptir. Loca Dizayn’da bu seçeneklerin hepsini bulmanız mümkün. Projeye uygun olarak tespiti yapılan tavan ve çatı perdeleri mekâna şıklık sağlamaktadır. Tek bir sisteme bağlı kalmayan firmamız isteğe ve projeye uygun olarak tasarım yapmaktadır. Perdecilerin en çok zorlanma yaşadığı işlerden bir tanesi çatıya veya tavana perde yapılacağında ölçü almaktır. Ölçüde en çok sıkıntı yaşanan çatıya ve tavana hazırlanan perdeler usta ellere bırakılmalıdır. Çatı ve tavan perdesi diyorsanız bizde diyoruz ki Loca Dizayn. Mekândaki çatıya uygun alternatiflerle eğimlerine uygun hareketli veya hareketsiz seçeneklerimiz mevcuttur. Piyasaya göre hem kaliteli hem uygun fiyatlı ürünleri sizlere sunuyoruz. Özel sistemle yapıldıklarından pahalı olan bu ürünleri daha uygun fiyata ve en iyi kaliteye sunuyoruz.

Çatıya Ve Tavana Döşenen Perde Çeşitleri

Perde denildiğinde akla ilk olarak plise perde gelir. Modern kullanışlı yapısı sayesinde ortama renk ve canlılık katar. Mekâna verdiği şıklıktan dolayı en çok tercih edilen perde çeşitlerindendir. Çatı ve tavan perdesi olarak diğer bir alternatif stor perdedir. Motorlu olarak kullanımı yükseklik etkeninden kaynaklıdır. Motorlu sistemler uzaktan kumanda ile yada butonlu sistemler ile birlikte kullanılabilir. Tercihinize bağlı olarak tabi mekâna da bağlı olarak kumandalı ya da butonlu sistemlerden faydalanabilirsiniz. Loca Dizayn olarak sizlere birçok renk ve desen alternatifi sunuyoruz. Mekânın dekorasyonuna uygun olarak her türlü seçeneği bizde bulabilirsiniz. Tecrübeli perde dekoratörlerimiz ile sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.

Çatı ve Tavan Perdelerinin Kullanım Alanları

Evlerdeki eğimli çatılarda kullanıldığı gibi diğer mekânlarda da sıklıkla tercih edilen çatı ve tavan perdesi çeşitleri oldukça şık bir görünüm sağlar. Kafelerde, restorantlarda ve diğer işletmelerde genellikle tercih edilirler. Ofislerde özellikle toplantı salonlarında kullanılır. Villalarda ve teraslarda da kullanılan bu perdeler mekâna değişik bir hava katar. Parlaklığı, değişik desenleri ile ortama canlılık verir. Son derece şık tasarımları ile çatı ve tavan perdelerini Loca Dizayn ürünleri arasında bulabilirsiniz.

 

Neden Loca Dizayn ?

Bizi tercih etmeniz için birçok sebebimiz var ...

%100 Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli verdiğimiz hizmetlerimizde %100 memnuniyet odaklı olmak yegane amacımız. Yaşam alanınızda değişiklik yapmak veya iş ortamınızda tam bir çalışma ortamı hazırlamak istiyorsanız işte Loca Dizayn ürünleri sizleri bekliyor.

20 Yıllık Tecrübe

İnsanın bulunduğu her yerde sıcaklığın yakalanması ve yaşam alanlarınızın modern görünüme bürünmesi adına Loca Dizayn olarak 20 yılı yakındır tasarımlarımızla sizlerin hizmetindeyiz.

Yüzlerce Seçenek

Loca Dizayn olarak otel, ofis, konut gibi farklı yaşam alanlarına uygun perdeler tasarlamaktayız. Bu alanlarda kullanıma uygun perdeler hazırlayarak sizlerin beğenisine sunmaktayız. Bunun yanında pek çok perde modelini de seçeneklerimiz arasında bulup sat

Dünya Standartlarında Kalite

Loca Dizayn olarak aksesuar, perdelik ve döşemelik kumaş, dar dokuma alanlarında dünya çapında kaliteli ürünler ortaya koymaktayız.