Plise Perde

Plise Perde

Bu model perdeler piyasada yeni yeni çıkıyor denilebilir aslında. Bu perdelerin piyasada yer bulabilme nedenlerinin en önemlisi diğer klasik perdelere göre güneş ışınlarını içinden geçirirken yapısında bir bozulma oluşturmamasıdır ve güneşten gelen direk ışınları evin içine yansıtmaz. Bu sayede plise perde ürünlerinin ömrü diğer klasik perdelere göre daha uzundur. Daha çok perde de sabit bir görünüm sevenler için oldukça tercih edilen bir perde modelidir. Loca Dizayn olarak farklı renk ve modellerde plise perdelerle karşınızdayız. Kaliteli ve uzun süre bozulmayan perde modellerimizi inceleyebilirsiniz.

 Çünkü mekanizmalı perdeler grubuna giren, plise perde ürünleri isteğe göre cama sabitlenebilir. Ev ve işyerlerin de kullanılan bu perde modeli, hem güneşlik hem tül yerine kullanılabildiği için oldukça fazla tercih edilir. Bu sayede tül-güneşlik uyumsuzlukları ve kargaşası tamamen ortadan kalkmış olur. Hem şıklığı ile, hem de kullanışlığı ile kendinden söz ettiren plise perdeler son zamanın tercih edilen bir ürünü hale gelmeyi başarmıştır. Siz de perdeyi kullanmak istediğiniz odanıza en uygun plise perdeyi tercih ederek, çok uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

Plise Perde Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

İlk önce plise perde almak isteyenlerin en çok dikkat etmesi gereken nokta perdenin kumaşıdır. Bunun haricinde zaten mekanizmalı perdeler sınıfına giren plise perde gibi perdelerin, diğer klasik perdelerden daha sağlam, dayanıklı ve kullanışlı olduğundan emin olabilirsiniz. Fiyat konusunda mekanizmalı perdeler, klasiklere göre daha ekonomiktir. Loca Dizayn olarak sizlere sunduğumuz perdelerde kaliteli kumaş ve tasarımı ile memnun kalacağınız ürünlerdir. Perde modelleri arasında kullanımı oldukça pratik olan plise perdeler aynı zamanda olduk şık duruşu ile ferah bir ortam sunmaktadır.

Plise Perde Modelleri İle Yaşam Alanınıza Renk Katın

Loca Dizayn olarak hazırlamış olduğumuz perdeler arasında plise perdeler en çok tercih edilen perde modelleri arasında yer almaktadır. Plise perdeler farklı renk seçenekleri ile sizlere sunulurken evinizdeki ve ofisinizdeki mobilyalarınızı bütünleyen tasarımlara ulaşabilirsiniz. Perdeler kullanımı ve temizliğinin kolaylığının yanında şık görünmesi ile de tercih sebebi olmaktadır. Plise perde ile siz de hoş ortamlar hazırlayacak seçeneklere ulaşabilirsiniz.

 

Neden Loca Dizayn ?

Bizi tercih etmeniz için birçok sebebimiz var ...

%100 Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli verdiğimiz hizmetlerimizde %100 memnuniyet odaklı olmak yegane amacımız. Yaşam alanınızda değişiklik yapmak veya iş ortamınızda tam bir çalışma ortamı hazırlamak istiyorsanız işte Loca Dizayn ürünleri sizleri bekliyor.

20 Yıllık Tecrübe

İnsanın bulunduğu her yerde sıcaklığın yakalanması ve yaşam alanlarınızın modern görünüme bürünmesi adına Loca Dizayn olarak 20 yılı yakındır tasarımlarımızla sizlerin hizmetindeyiz.

Yüzlerce Seçenek

Loca Dizayn olarak otel, ofis, konut gibi farklı yaşam alanlarına uygun perdeler tasarlamaktayız. Bu alanlarda kullanıma uygun perdeler hazırlayarak sizlerin beğenisine sunmaktayız. Bunun yanında pek çok perde modelini de seçeneklerimiz arasında bulup sat

Dünya Standartlarında Kalite

Loca Dizayn olarak aksesuar, perdelik ve döşemelik kumaş, dar dokuma alanlarında dünya çapında kaliteli ürünler ortaya koymaktayız.