Silüet Perde

Silüet Perde Nedir?

Silüet perdemiz, sıra sıra tüllerin arasına dizilen çizgili kumaşlardan oluşmaktadır. Yeni ve oldukça etkileyici bir sistemdir. Silüet perde sayesinde odanızda kontrollü bir ışık durumu söz konusu mevcuttur. Perde tamamen kapatıldığı zaman odanızı tam anlamıyla örter. Bu nedenle de silüet perdenin diğer bir ismi tül jaluzi perdedir. Bu özellikleri sayesinde silüet perdeler zebra perdelerde de olduğu gibi güneşlik ya da tül perde olarak da kullanılmaktadır. Ayrıca silüet perde güneşin zararlı ışınlarını da engellediği için kullanımı da sağlık için oldukça uygundur. Hem de zararlı güneş ışınlarını silüet perdeler büyük oranda engellemektedirler. Loca Dizayn silüet perde modelleri kullanım amacına uygun perdeler tasarlamaktadır.

Silüet Perde Kullanım Alanları Nelerdir?

Kullanımı oldukça yaygın olmakla birlikte ev, ofis, mağaza ya da herhangi bir çalışma ortamında kullanılmaya oldukça elverişlidir. Bu açıdan çok yönlü bir perde türüdür. Motorlu ve manuel olarak çalışan iki farklı sistemimiz bulunmaktadır. Silüet perdeler üretildiği zamandan bu yana yenilikçi ve farklılık oluşturmak isteyen kişiler için perde alternatifleri arasında bulunmaktadır. Silüet perde her tarz odanıza uyum sağlayacaktır. Birçok model, desen ve renk seçenekleri ile sizlerin hizmetindeyiz. Güneş ışınlarından koruması oldukça etkilidir. Loca Dizayn olarak silüet perde çeşitlerimiz her ev ve de ofis ortamına rahatlıkla uyacak tarz ve çeşitlilikte bulabileceğiniz oldukça zengin modellere sahiptir.

 Neden Silüet Perde?

Silüet perde her mekanda kullanabileceğiniz bir perde çeşididir. Oldukça fazla bulunan renk, desen ve model çeşitleri ile de her mekanınıza uydurabilirsiniz. Örneğin çocuk odasına renkli, ya da çizgi kahraman desenli, salonunuza ya da ofisinize klaslık katacak daha sade silüet perde modelleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca silüet perdelerimizde motorlu ve manuel olarak iki farklı sistem bulunmaktadır. Manuel sistem el ile bir ip yardımı ile perdenizi açıp kapatabileceğiniz bir sistemdir. Motorlu sistem ise bir uzaktan kumanda yardımı ile perdenizi açıp kapatabileceğiniz bir sistemdir. Günümüzde motorlu sistemler oldukça sık kullanılmaktadır. Ancak motorlu sistemlerin bakımı düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Motorlu yani uzaktan kumandalı silüet perde sistemlerimiz, manuel silüet perde sistemlerimize göre biraz daha maliyetlidir. Çünkü uzaktan kumanda tarafından sistemin çalıştırılabilmesi için ek olarak sistemde bir motor bulunmaktadır. Tercih edeceğiniz sisteme uygun silüet perdeleri Loca Dizayn olarak sizler için hazırlamaktayız.

 

Neden Loca Dizayn ?

Bizi tercih etmeniz için birçok sebebimiz var ...

%100 Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli verdiğimiz hizmetlerimizde %100 memnuniyet odaklı olmak yegane amacımız. Yaşam alanınızda değişiklik yapmak veya iş ortamınızda tam bir çalışma ortamı hazırlamak istiyorsanız işte Loca Dizayn ürünleri sizleri bekliyor.

20 Yıllık Tecrübe

İnsanın bulunduğu her yerde sıcaklığın yakalanması ve yaşam alanlarınızın modern görünüme bürünmesi adına Loca Dizayn olarak 20 yılı yakındır tasarımlarımızla sizlerin hizmetindeyiz.

Yüzlerce Seçenek

Loca Dizayn olarak otel, ofis, konut gibi farklı yaşam alanlarına uygun perdeler tasarlamaktayız. Bu alanlarda kullanıma uygun perdeler hazırlayarak sizlerin beğenisine sunmaktayız. Bunun yanında pek çok perde modelini de seçeneklerimiz arasında bulup sat

Dünya Standartlarında Kalite

Loca Dizayn olarak aksesuar, perdelik ve döşemelik kumaş, dar dokuma alanlarında dünya çapında kaliteli ürünler ortaya koymaktayız.