Perde Modelleri

Loca Dizayn olarak otel, ofis, konut gibi farklı yaşam alanlarına uygun perdeler tasarlamaktayız. Bu alanlarda kullanıma uygun perdeler hazırlayarak sizlerin beğenisine sunmaktayız. Bunun yanında pek çok perde modelini de seçeneklerimiz arasında bulup satın alabilirsiniz.

Evlerin daha aydınlık görünmesini sağlayan, duvar ve zemin ile birlikte de uyumlu olması gereken perdelerin seçimi özellikle de bayanlar tarafından ele alınır. Sadece evlerde değil çeşitli ofislerde, iş yerlerinde de yine perdelere önem verildiği görülmektedir. Evlerinize ve iş yerlerinize katacağınız modern yapıyı, renk uyumunu ve ferahlığı Loca Dizayn firmamızda bulabilirsiniz. Uzun yıllardır mobilya ve ev tekstili sektöründeki başarılı hizmetleri ile adından fazlasıyla söz ettiren firmamız ile sizler de iletişime geçerek eviniz için gerekli olan tüm perde modellerine ulaşabilir ve zevkinize, tarzınıza uygun olan perde modelleri için başvuruda da bulunabilirsiniz.

Son derece ihtişamlı görüntüleri ile ev sahipleri başta olmak üzere dışarıdan gelen insanların da içini açan yapılar olması sebebiyle tercih edilen çok kaliteli perde modellerini Loca Dizayn kapsamında bulabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine fazlasıyla önem veren ve müşteri odaklı olarak çalışarak talep edilen tüm işleri zamanında, en kaliteli biçimde gerçekleştirmeye çalışan firmamız uzun vadede daha başarılı işleri de hedeflemektedir.

Çok çeşitli perde modelleri arasından istediğiniz tarzda olanı tercih ederek evinize yeni görünümler ve yeni renkler de katabilirsiniz. Katlamalı perde, zebra perde, stor perde, jaluzi perde, plize perde ve rustik perde de yine perde modelleri arasında değerlendirilebilecek olan modellerdendir. Evinizin yapısına, mimarisine ve renk uyumuna göre tercih edeceğiniz perdelerde kaliteyi de görmek adına Loca Dizayn firmamız ile iletişime geçmenizde yarar vardır.

Alanında uzman kadrosu ile sürdürdüğü başarılı hizmetlerini sürekli olarak artıran firmamız müşteri odaklı olarak çalışmakta ve müşterilerine de fazlasıyla değer vermektedir.

KAHVE İÇMEYE BEKLİYORUZ

Yüzlerce farklı renk , model ve desende perde ve döşemelik kumaşlarımız için sizleri mağazamıza bekliyoruz...