Stor Perde

Stor Perde İle Dekorasyonunuz Tamamlanır

İnsanlar yaşam alanlarını güzelleştirerek daha yaşanabilir mekanlara ulaşmayı hedeflemektedir. Bu konuda evlerin ve ofislerin görünümünü en güzel şekilde değiştiren perdelerdir. Her şeyin değişmesi ve pratik kullanıma uygun hale gelmesi ile birlikte perdeler de artık değişime uğramıştır. Bu değişim sonrasında yaşam alanlarımızda en çok kullanılan perde çeşidi stor perde modelleridir. Bu perdeler kullanım olarak oldukça pratik ama görünüş olarak şık bir özellik göstermektedir.

Stor perdeler farklı renk ve desenleri ile yaşam alanlarımıza çok farklı havalar katmaktadır. Loca Dizayn olarak sizlere sunduğumuz stor perdelerde kullanacağınız mekana ve eşyalara uyumu sağlayacak tasarımlara yer vermekteyiz. Bu tarz perdeleri evinizi oldukça modern bir havaya büründürecektir.

Stor Perde Modelleri

Dekorasyon konusunda son trendlere bakıldığında evlerde son yıllarda stor perdelerin yoğun olarak kullanıldığı görülmektedir. Bizler bu trendlere ulaşmanız konusunda sizlere geniş perde modellerini seçenek olarak sunmaktayız. Loca Dizayn ürünleri arasında her zevke ve mekana göre stor perde modellerini bulabilirsiniz.

Loca Dizayn olarak stor perdeleri mutfak, salon, çocuk odası, ofis gibi mekanlara göre farklı desenlerde hazırlamaktayız. Bunun yanında stor perde modelleri zebra, pliseli, gibi modeller olarak sıralanmaktadır. Desen olarak ise sade stor perdelerin yanında farklı figürleri ve manzaraları yansıtan perde desenleri de bulunmaktadır. Ayrı şık mekanlarınıza parıltı katacak simli stor perdelere de ulaşabilirsiniz.

Stor Perde Tercihinde Nelere Dikkat Edilmeli?

Perdelerin kullanım amacı yaşam alanlarının dışarıya karşı korunması olarak bilinse de şık bir mekan oluşturma konusunda da perde modelleri kullanılmaktadır. Stor perdeler diğer perdelere göre aydınlık ortamlar oluşturmaktadır. Ayrıca şeffaf stor perde, yarı geçirgen özelliğe sahip stor perde ve tam karartma stor perde modelleri bulunmaktadır. Bu perdeler tercih edileceği zaman yaşam alanının durumuna ve olması istenilen aydınlık seviyesine göre model tercih edilmelidir.

Ayrıca mekanizmalı perdeler arasında stor perdeler en uygun fiyatlı perdeler olarak Loca Dizayn tarafından sizlere sunulmaktadır. Aradığınız özelliklere uygun stor perde modellerini inceleyerek istediğiniz desen ve özelliğe sahip perdeler arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Perdeleri seçerken odanızda bulunan eşyalara uygun perde seçmeniz odanızın çok daha uyumlu ve şık olmasını sağlayacaktır.  Ayrıca pencerenin boyutlarına bakarak uygun perdeleri seçmelisiniz.

Neden Loca Dizayn ?

Bizi tercih etmeniz için birçok sebebimiz var ...

%100 Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli verdiğimiz hizmetlerimizde %100 memnuniyet odaklı olmak yegane amacımız. Yaşam alanınızda değişiklik yapmak veya iş ortamınızda tam bir çalışma ortamı hazırlamak istiyorsanız işte Loca Dizayn ürünleri sizleri bekliyor.

20 Yıllık Tecrübe

İnsanın bulunduğu her yerde sıcaklığın yakalanması ve yaşam alanlarınızın modern görünüme bürünmesi adına Loca Dizayn olarak 20 yılı yakındır tasarımlarımızla sizlerin hizmetindeyiz.

Yüzlerce Seçenek

Loca Dizayn olarak otel, ofis, konut gibi farklı yaşam alanlarına uygun perdeler tasarlamaktayız. Bu alanlarda kullanıma uygun perdeler hazırlayarak sizlerin beğenisine sunmaktayız. Bunun yanında pek çok perde modelini de seçeneklerimiz arasında bulup sat

Dünya Standartlarında Kalite

Loca Dizayn olarak aksesuar, perdelik ve döşemelik kumaş, dar dokuma alanlarında dünya çapında kaliteli ürünler ortaya koymaktayız.

Loca Dizayn olarak sizlere sunduğumuz stor perdelerde kullanacağınız mekana ve eşyalara uyumu sağlayacak tasarımlara yer vermekteyiz.

Loca Dizayn olarak sizlere sunduğumuz kaliteli ve şık düet perde ürünleri arasından zevkinize uygun modelleri seçebilirsiniz.

Zebra perde modelleri daha çok mutfakta kullanılsa da aslında tüm camlar için uygun olup her yerde kullanılabilir durumdadır.

Image

Loca Dizayn olarak perdelerin dekorasyondaki yerini biliyor ve her zevke uyacak çeşit çeşit tül perdeler üretmeye devam ediyoruz.

Loca Dizayn olarak amacımız kolay takılıp çıkarılabilen rustik perdeleri hanımların gözdesi yapmaktadır.

Fon perdeler yaşam alanlarınıza hem renk katacak hem de modern bir görünüme kavuşmasına yardım edecektir.