Tül Perde

Dekorasyonda Tül Perdeler

İster ev ister ofis dekorasyonu olsun, tasarıma uygun bir perde ortamda bütünleyici ve güzel bir etki bırakır. Mekanın büyüklük yahut küçüklük algısına da etki eden perdelerin seçimi için özenli davranmakta yarar vardır. Perdelerin renklerinden duruşuna ya da türü mekanı değiştiren önemli etkenlerdendir. En çok tercih edilen perde türlerinden biri de tül perde olup farklı renk seçenekleri de bulunmaktadır.

Ev dekorasyonlarında perdelerin görevi, odayı güneş ışığından korumaktır. Ancak estetik özelliği perdeleri bir derece daha mühim bir pozisyona getirir. Renk çeşitliliğinin görüldüğü tül perdelerde genel tercih, beyazdan yana olup satışlarımızı beyaz üzerine yoğunlaştırmaktayız. Evinizin dekorasyonunu tamamlamak ve pencereye her baktığınızda içinizin açılacağı perdeleri görmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Severek kullanacağınız perdeleri üretmek için tüm personellerimizle çalışıyoruz.

Tül Perdelerin Seçimi Nasıl Yapılır

Perde evi ev yapan en önemli detaylardan biridir. Desenli, desensiz tül perde perde çeşitleriyle ilgilisi için pek çok alternatif ürün sunuyoruz. Kaliteli bir perde uzun süre dayanıp evinizi güzelleştirmeye devam edecektir. Seçilen perdenin dokusu da gerek estetik algısı gerek tasarım için önemlidir.

Tasarımın güzel olması, mekandaki diğer aksesuarlarla uyumunda gizlidir. Bu nedenle perde seçimi tasarımda büyük yer tutar. Model çeşitliliğini arttırarak seçeneklerinizi de çoğaltıyoruz. Perde seçerken tüm etkenleri tartarak karar vermekte fayda vardır. İhtiyaçlar doğru belirlenmeli ve zevke uyan modeller tercih edilmelidir. Çeşit çeşit modellerimizle farklı zevklere hitap ediyoruz.

Tül Perde Modelleri

Loca Dizayn olarak perdelerin dekorasyondaki yerini biliyor ve her zevke uyacak çeşit çeşit tül perdeler üretmeye devam ediyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ihtiyaçlara uygunluğa paralel olacak şekilde şıklığı da es geçmiyoruz. Sektördeki tecrübemiz ve güvenilir alışveriş konusunda önemli adımlar atan firmamız, bünyesinde çalıştırdığı deneyimli ve işinin uzmanı kadrosuyla da müşterilerine her türlü imkanı sunmaktadır.

Her zevke ve bütçeye uygun yüzlerce çeşidin bulunabileceği firmamızda, seçenek sıkıntısı çekmeyeceksiniz. Burada aranan modelde perdeyi bulmak çok kolaydır. Tül perde modellerini odanın farklı bir görünüşe kavuşmasında kullanmak da mümkündür. Tül perdelerin temizliği de kolay olduğu için estetik görünümüne işlevselliği de katmış olur. Kaliteli işleriyle adından söz ettiren firmamızda, her zevke uygun modellerin üretimini titizlikle gerçekleştiriyoruz.

Neden Loca Dizayn ?

Bizi tercih etmeniz için birçok sebebimiz var ...

%100 Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli verdiğimiz hizmetlerimizde %100 memnuniyet odaklı olmak yegane amacımız. Yaşam alanınızda değişiklik yapmak veya iş ortamınızda tam bir çalışma ortamı hazırlamak istiyorsanız işte Loca Dizayn ürünleri sizleri bekliyor.

20 Yıllık Tecrübe

İnsanın bulunduğu her yerde sıcaklığın yakalanması ve yaşam alanlarınızın modern görünüme bürünmesi adına Loca Dizayn olarak 20 yılı yakındır tasarımlarımızla sizlerin hizmetindeyiz.

Yüzlerce Seçenek

Loca Dizayn olarak otel, ofis, konut gibi farklı yaşam alanlarına uygun perdeler tasarlamaktayız. Bu alanlarda kullanıma uygun perdeler hazırlayarak sizlerin beğenisine sunmaktayız. Bunun yanında pek çok perde modelini de seçeneklerimiz arasında bulup sat

Dünya Standartlarında Kalite

Loca Dizayn olarak aksesuar, perdelik ve döşemelik kumaş, dar dokuma alanlarında dünya çapında kaliteli ürünler ortaya koymaktayız.