Düet Perde

Düet Perde İle Şık Mekanlar

Düet perde, hem hafifliği hem ekonomik olması ile avantajlıdır. Kışın soğuk havayı içeri iletmeyen, yazın da sıcak havayı dışarı iletmeyen yapısı vardır. Bu özelliği ile düet perde modelleri yaz kış hem cebimizi hem içimizi ferahlatır. Enerji tasarrufu yapabilmemizi sağlayan bu perdeler, içerideki sesleri de dışarı iletmeme özelliğine sahiptir. Bu özelliği diğer perdelere göre tek sahip olabilen perde olduğunu söyleyebiliriz. Loca Dizay sizlere en güzel düet perde modellerini sunmaktadır.

Düet Perde Özellikleri

Perdenin etek bitimlerinde ve üst sisteminde profil kullanılmaktadır. Bu sebeple perde her cama özellikle çoğu perdenin uyum sağlayamadığı camlara tam ölçülü halde montelenebilir. Düet perde diğer montelenebilir ve mekanizmalı perdelere göre iki katlı yapıya sahiptir. Diğer mekanizmalı perdelerin ışığı geçirmeme özelliği olduğunu söyleyebiliriz fakat düet perdenin 2 katlı yapıya sahip olması güneşi daha az geçirdiği ve loş bir ışık görünümü verdiği için daha kullanışlı olduğu bilinir. Bu perdelerin bir diğer çok tercih edilme nedeni, diğer tüm perdelere nazaran perde uyumu zor olan pencerelere tam uygulanabilmesidir.

Diğer perdelere alternatif olarak üretilmiş de diyebilirsiniz. Özellikle yapısının hafif olması, montajının kolay olması daha çok boydan camlı olan pencerelere uygun bir perde olarak görülmüştür ve çatı katı gibi eksenel bölgeli yapılarda da düet perde ürününden başkası alternatif olarak düşünülmez. Çatı katı gibi ışığın daha çok kırılarak bize ulaşmasını istediğimiz bölgeler için düet perde modellerini sizlere Loca Dizayn olarak sunuyoruz.

Düet Perde Modelleri

Perde modellerinin yaşam alanlarını çok daha geniş ve ferah gösterdiği bilinmektedir. Bunun yanında perdeler ortamın sıcaklığını ayarlamada ve ses yalıtımının yapılmasında da etkili ürünlerdir. Düet perde modelleri işte bu amaçla hazırlanmış olan perdelerdir. Loca Dizayn olarak ihtiyacınız olan ortamın hazırlanmasında sizlere yardımcı olmaktayız. Farklı renk ve özelliklerde düet perdelerimizi beğeninize sunmaktayız. Böylece huzur içinde yaşamınızı sürdüreceğiniz ortamların hazırlanmasını sağlamaktayız.

Düet perde modellerini yaşadığınız mekanların birçok noktasında kullanabilirsiniz. Özellikle ulaşılamayan yüksek yerlerde, çatı katı pencerelerinde bu perde modelleri çok yoğun olarak kullanılmaktadır. Loca Dizayn olarak sizlere sunduğumuz kaliteli ve şık düet perde ürünleri arasından zevkinize uygun modelleri seçebilirsiniz.

Rustik Perde

Rustik perde modellerinin seçiminde topuz ve diğer aksesuarların seçimi de önemli bir unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Zira topuz ve diğer aksesuarlarla uyumlu bir perdenin seçilmiş olması; şık görünüme sahip bir yaşam alanının da ortaya çıkmasını mümkün kılacaktır.

Tül Perde

Her zevke ve bütçeye uygun yüzlerce çeşidin bulunabileceği firmamızda, seçenek sıkıntısı çekmeyeceksiniz. Burada aranan modelde perdeyi bulmak çok kolaydır. Tül perde modellerini odanın farklı bir görünüşe kavuşmasında kullanmak da mümkündür.

Zebra Perde

Odaları ferah ve aydınlık gösterme özelliğine da sahip olan perdeler, doğru seçim yapılmadığında tam tersi bir izlenim de bırakabilir. Farklı perde türleri içinde seçilen modelin mekanın neresinde kullanılacağı da önem kazanır.