Japon Perde

Japon Perde Özellikleri

Eğer evinizde, ufak detaylarda daha modern bir görüntü oluşturmak istiyorsanız Japon perde tercih etmenizi tavsiye edilir. Ev dekorasyonu denince akla en kolay değişim geçirebilen köşemiz hiç şüphesiz camlarımız ve parçası olan perdelerimizdir. Bu yüzden evinizde değişim geçirmesini tercih ettiğiniz eşyanız genellikle perdeler oluyor. Perde seçiminin akıllıca tercih edilmesi gerekiyor bu çok açık fakat hem kullanışlı hem şık bir perde istiyorsak Japon perdeler ihtiyacımızı karşılayabilir. Loca Dizayn perde modellerini çok geniş renk skalası ve farklı desenlerde sizler için tasarlamaktayız. Bu modeller içerisinden zevkinize uygun olan perdeleri seçebilirsiniz.

Japon Perdenin Avantajları

Dekorasyona her ne kadar önem versek de temizlikte önem sırasının başlarındadır. Japon perde modeli, diğer perdelere nazaran şık görüntüsüyle birlikte daha uzun süre kir tutmama özelliğine sahiptir. Klasik perdelerle ortak özelliği, yandan açılırlar fakat içlerinde mekanizma vardır. Yıkama konusunda içerisindeki metalleri çıkardığınız zaman kolayca yıkayabilirsiniz ve Japon perde kullandığınız vakit, perdenin yapısından dolayı ütüleme derdiniz olmayacaktır.

Loca Dizayn olarak sizler sunduğumuz perde modelleri arasında modern görünüşü ile en çok tercih edilen modeller arasında Japon perdeler bulunmaktadır. Kaliteli ürünleri uzun süreli kullanacağınız şekilde sizlere sunmaktayız.

Japon Perde Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Japon perde almadan önce hangi odaya ve ne istediğinize karar vermelisiniz. Örneğin alacağınız odanın perdeler kapalıyken tamamen karanlık olmasını istiyorsanız karartma stor perde kullanmanızı tavsiye ederiz. Fakat bu tür perdeleri çocuk odasına veya oturma odasına tavsiye edilmiyor. Çocuk odası ve oturma odası daha çok aydınlık olması tercih edildiği için Bir işyerine veya yatak odasına karartma Japon perdeler daha uygun olabilir.

Perde alırken en önemli kurallardan biri de kumaşıdır. Japon perde tercih ettiğiniz vakit birçok perde kumaşı ve şekli ile karşı karşıya kalacaksınız. Size tavsiye olarak zevkinize uygun fakat kullanımı, yıkanması en kolay perde kumaşını tercih etmelisiniz. Çünkü perde belirli aralıklarla yıkanması gereken bir ürün olduğu için tercihlerinde oldukça dikkat edilmelidir. Japon perdeler hem kir tutmaması özelliğiyle hem de yıkanmasının kolaylığı sebebi ile birçok insanın tercih ettiği bir model olmuştur.

Özellikle Japon perde modellerinde ucuna demir çubuk takıldığı için, her perde kumaşına uyum sağlayamayabilir. Bunun için kumaş ve yapısı iyi araştırılıp seçilebilmesi gerekir. Aksi takdirde kumaşınız demirin aşındırması sonucunda yıpranacak ve hatta yırtılacaktır. Perdenin ana öğesi olan kumaşının çok özenle seçilmesini tavsiye ederiz. Kumaşı ile perdenin demirlerinin uyum sağlaması dahilinde bir sorunla karşılaşmayacaksınız. Loca Dizayn perde modellerini inceleyerek yaşam alanınıza en uygun olanı seçebilirsiniz.

LOCA DİZAYN

LOCA DİZAYN

Loca Dizayn olarak 20 yıla yakındır tasarımlarımızla sizlerin hizmetindeyiz...

Loca Dizayn olarak aksesuar, perdelik ve döşemelik kumaş, dar dokuma alanlarında dünya çapında kaliteli ürünler ortaya koymaktayız. Firmamız Türkiye ve çevre ülkelerde çeşitli ürünlerini pazarlamaktadır. Loca Dizayn olarak bir evde bulunması gereken tüm güzellikleri ve tasarımları tamamlamak üzere sizlerin hizmetinde bulunuyoruz. Evlerin ve çalışma ortamlarının tamamlanmasında perdelerin ve mobilyaların yeri oldukça önemlidir. Bu sebeple firmamız sizin yaşam alanlarınızı sizden önce düşünerek tasarlamakta ve sizin zevkinize uygun seçenekler haline getirmektedir.

Neden Loca Dizayn ?

Bizi tercih etmeniz için birçok sebebimiz var ...

%100 Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli verdiğimiz hizmetlerimizde %100 memnuniyet odaklı olmak yegane amacımız. Yaşam alanınızda değişiklik yapmak veya iş ortamınızda tam bir çalışma ortamı hazırlamak istiyorsanız işte Loca Dizayn ürünleri sizleri bekliyor.

20 Yıllık Tecrübe

İnsanın bulunduğu her yerde sıcaklığın yakalanması ve yaşam alanlarınızın modern görünüme bürünmesi adına Loca Dizayn olarak 20 yılı yakındır tasarımlarımızla sizlerin hizmetindeyiz.

Yüzlerce Seçenek

Loca Dizayn olarak otel, ofis, konut gibi farklı yaşam alanlarına uygun perdeler tasarlamaktayız. Bu alanlarda kullanıma uygun perdeler hazırlayarak sizlerin beğenisine sunmaktayız. Bunun yanında pek çok perde modelini de seçeneklerimiz arasında bulup sat

Dünya Standartlarında Kalite

Loca Dizayn olarak aksesuar, perdelik ve döşemelik kumaş, dar dokuma alanlarında dünya çapında kaliteli ürünler ortaya koymaktayız.

Loca Dizayn olarak sizlere sunduğumuz stor perdelerde kullanacağınız mekana ve eşyalara uyumu sağlayacak tasarımlara yer vermekteyiz.

Loca Dizayn olarak sizlere sunduğumuz kaliteli ve şık düet perde ürünleri arasından zevkinize uygun modelleri seçebilirsiniz.

Zebra perde modelleri daha çok mutfakta kullanılsa da aslında tüm camlar için uygun olup her yerde kullanılabilir durumdadır.

Image

Loca Dizayn olarak perdelerin dekorasyondaki yerini biliyor ve her zevke uyacak çeşit çeşit tül perdeler üretmeye devam ediyoruz.

Loca Dizayn olarak amacımız kolay takılıp çıkarılabilen rustik perdeleri hanımların gözdesi yapmaktadır.

Fon perdeler yaşam alanlarınıza hem renk katacak hem de modern bir görünüme kavuşmasına yardım edecektir.