Ofis Perdeleri

Ofis Çalışma Alanları

Ofislerde çalışma alanları ne kadar düzenli ve gereksiz objelerden arınmış olursa motivasyon ve çalışma verimi o kadar yüksek olmaktadır. Çalışanlardan alınan yüksek verimin doğrudan şirketi etkilediği asla göz ardı edilmemelidir. Ofislerde özellikle dışarı ile bağlantının kesilmesi, sıcak havalarda önlem alınması konusunda perdeler kesinlikle tercih edilmelidir. Ofis perdeleri kullanarak yine çalışanlarınızın adaptasyonunu artırmanız mümkündür.

 Perde konusunda iddialı ve uzun yıllardır hizmet veren bir firma olarak önceliklerinizin bilinci ile hizmet vermekteyiz. Bu nedenle ofis düzeninizi bozmadan ve en kısa zaman içerisinde perdelerinizi teslim etmekteyiz.  Loca Dizayn olarak tasarladığımız farklı modeller ile pek çok seneği olan bu perdelerden ofisleriniz için uygun bir model mutlaka bulacaksınız.

Firmamız ofis çalışma alanlarında kullanılacak olan her türlü mobilya, aksesuar ve perde hem bu alanların kullanışlılığını artırırken hem de firmanız hakkında olumlu ziyaretçilerinizin fikir sahibi olmasını sağlayacağını bilerek işini en iyi şeklide yapmaktadır.  

Ofis Perdeleri Nasıl Olmalı?

Loca Dizayn olarak çalışma alanlarında daha derli toplu ve çalışma ortamını bozmayacak perdelerin kullanılmasından yanayız. Çok daha derli toplu bir görüntü olmaası adına storlar, jalûziler, dikey perdeler, zebra perdeler kullanılmasını önermekteyiz.

Son dönemlerde nerdeyse tüm ofislerde stor, jaluzi ve zebra perdelerin çok daha fazla kullanılmaktadır. Dışarı ile tam olarak temasın kesilmesi ve ışığın belirli bir seviyede içeri girmesini sağlayan ve en çok tercih edilen bu perdelerin farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. Biraz daha farklı kullanıma sahip olan dikey perdeler de ofislerinizde kolaylıkla kullanabileceğiniz modellerdendir.

Ayrıca firmamızın sunmuş olduğu farklı bir seçenek olarak ofis perdeleri için otomatik olarak kontrol edebileceğiniz sistemlerde bulunmaktadır. Uzaktan kumanda veya teknolojik sistemler ile kontrol edile bilen bu perdeler de pratikliği ile ofislerde boy göstermeye başlamıştır.

Ofisler İçin Seçenek Çok

Firmamız ofisiniz için perde konusunda oldukça çok seçenek sunmaktadır. Mesela ofis perdeleri için jaluzi seçtiğinizde bile ahşap, metal gibi seçenekleriniz bulunmaktadır. Stor perdelerde ise renk, baskı ve bambu seçeneği ön plana çıkmaktadır. Zebra perdelerde ise yine renk skalası oldukça geniştir.

Ofis perdesi için seçiminiz hangi perde modeli olursa olsun genel ortam ile bir uyumu yakalamasına özellikle dikkat etmelisiniz. Ofis perdeleri için firmamız gerekli ve en uygun seçenekleri zaten size özellikle sunacaktır. Bu nedenle uzun yıllardır ev ve diğer yaşam alanlarının yanında ofislere hizmet veren Loca Dizayn ürünlerini özellikle tercih etmelisiniz.

Neden Loca Dizayn ?

Bizi tercih etmeniz için birçok sebebimiz var ...

%100 Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli verdiğimiz hizmetlerimizde %100 memnuniyet odaklı olmak yegane amacımız. Yaşam alanınızda değişiklik yapmak veya iş ortamınızda tam bir çalışma ortamı hazırlamak istiyorsanız işte Loca Dizayn ürünleri sizleri bekliyor.

20 Yıllık Tecrübe

İnsanın bulunduğu her yerde sıcaklığın yakalanması ve yaşam alanlarınızın modern görünüme bürünmesi adına Loca Dizayn olarak 20 yılı yakındır tasarımlarımızla sizlerin hizmetindeyiz.

Yüzlerce Seçenek

Loca Dizayn olarak otel, ofis, konut gibi farklı yaşam alanlarına uygun perdeler tasarlamaktayız. Bu alanlarda kullanıma uygun perdeler hazırlayarak sizlerin beğenisine sunmaktayız. Bunun yanında pek çok perde modelini de seçeneklerimiz arasında bulup sat

Dünya Standartlarında Kalite

Loca Dizayn olarak aksesuar, perdelik ve döşemelik kumaş, dar dokuma alanlarında dünya çapında kaliteli ürünler ortaya koymaktayız.